Nové druhy HOT Yoga lekcií

Jesenné rozvrhy sa rozrástli aj o vašu obľúbenú HOT yogu nielen počtom lekcií, ale aj novými druhmi.

Hot Yoga Relax je lekcia v pomalšom tempe pre všetkých tých, ktorí sa stále obávajú vyskúšať yogu vo vyhriatej sále. Počas lekcie môžete očakávať relaxačnú zostavu cvikov zameranú na uvoľnenie, cvičí sa pri teplote 34-36°C.

Hot Yoga Basic sa zameriava na správnu techniku cvičenia, podrobnejšie sa vysvetľujú pozície, tempo sa prispôsobuje nováčikom, vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých, cvičí sa pri 38-40°C.

Hot Yoga Klasik je sústava yogových pozícií (ásan) vykonávaných vo vyhrievanej miestnosti pri teplote 38-40°C. Zostava cvikov je vždy rovnaká, aby ste sa mohli postupne zdokonaľovať v prevedení jednotlivých pozícií. 

Hot Yoga Metabolic je zameraná na podporu látkovej výmeny a zrýchlenie metabolizmu, variabilné zostavy yogových ásan, vhodná pre stredne pokročilých a pokročilých, cvičí sa pri 38-40°C.

Hot Yoga Power je dynamický typ Hot yogy, posilňujúci celé telo i myseľ, prekrvujúci tkanivá a vnútorné orgány, zlepšuje koncentráciu, redukuje stres, napätie a v neposlednom rade aj formuje postavu. Hot yoga Power je vhodná pre pokročilých, cvičí sa pri teplote 30-32°C.

Hot Pevné telo je zostava pozícií (ásan), ktoré na seba plynulo nadväzujú, zamerané sú na komplexné posilňovanie celého tela s využitím jeho vlastnej hmotnosti pri teplote 34-36°C.

Carousel oblubene lekcie vo vyhriatej sale