Ahoj :-) Priateľský pozdrav doplnený o úsmev vás každodenne zdraví už od roku 2014, dnes už v troch našich yoga centrách v Bratislave - Ružinov, Petržalka a Patrónka.

Kvalita ocenená ľudmi

  • Každý z nás je výnimočný a má rozdielne potreby a práve preto u nás nájdete rôzne druhy a variácie yogy – celkovo viac ako 15 druhov - začínajúc Basic yogou pre začiatočníkov až po pokročilé cvičenia ako Pevné telo. Nech už pri yoge chcete zrelaxovať, schudnúť alebo sa fyzicky „zničiť“ naša pestrá ponuka zabezpečí, že každý si nájde preferovanú yogu aj lektora. Odbehnite si na kvalitnú lekciu yogy kedy vám to len vyhovuje - či už ráno, cez obed, poobede alebo až večer. Ak preferujete teplo, objavte svoju vášeň v HOT Yoge, pri ktorej je sála vyhriata do 40°C. Jedine u nás.

Najlepší tím lektorov

  • Na lektoroch si dávame záležať najviac a preto môžeme hrdo vyhlásiť, že máme #najlepší tím lektorov – ich vzájomné skúsenosti a prax tvoria unikátny celok. Absolvujú dlhoročné vzdelávania, rôzne yoga cesty a pobyty, kde sa učia a zdokonaľujú práve pre vás. A my sme hrdí, že ich máme! Veď učia v priemere 5,5 roka a kvôli vzdelávaniu precestovali celý svet – krajiny ako Kanada, Anglicko , India, Nemecko, Indonézia, Francúzsko, Kanárske ostrovy, Rusko, Costa Rica, Nepál, Srí Lanka, Thajsko, USA a stále cestujú.

Najvyššie hodnotenia od zákazníkov

  • Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá a robíme pre to všetko, čo je v našich silách! Za dlhodobo výborné hodnotenia od vás sme získali CERTIFIKÁT KVALITY od nezávislého portálu Zlavadňa.sk.

Najnavštevovanejšie centrum v Bratislava

  • ĎAKUJEME! Práve vďaka vám sme od roku 2016 #najnavštevovanejšie yoga centrum v Bratislave. Je to pre nás pocta a zároveň to vnímame ako výzvu, aby sme si túto pozíciu udržali. A práve preto neustále investujeme čas a energiu do ďalšieho rozvíjania a napredovania.

Najväčší výber yogamatiek #najnižšie ceny na trhu #bioobchod #legíny

  • Dbáme na vaše pohodlie a po cvičení máme pre vás vždy zdarma pripravený legendárny mätový čaj s citrónom a s miskou ovocia. Okrem cvičenia si u nás môžete zakúpiť všetky pomôcky na yogu, legíny a rôzne maškrty z BIO obchodu.

Wellness hneď po yoge!

  • Pokiaľ preferujete iný druh relaxu, pokojne sa nechajte v našich HYCoch rozmaznávať wellnessom so saunou a vírivkou, masážami alebo kozmetickými procedúrami. U nás nájdete jednoducho všetko, čo vaše telo a myseľ potrebuje.