HOT Yoga Basic

Hot Yoga Basic sa zameriava na správnu techniku cvičenia, podrobnejšie sa vysvetľujú pozície, tempo sa prispôsobuje nováčikom, vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých, cvičí sa pri 38-40°C.

Benefity HOT Yogy: 

  • Ohybnosť

Spomínate si na časy, kedy ste boli mladší, flexibilnejší, liezli ste po stromoch a ľahko zodvihli predmety zo zeme? Zohriate telo je ohybnejšie, môžete ho pretiahnuť, krútiť a robiť oblúky, čo znamená, že budete doslova masírovať všetky vaše vnútorné orgány, žľazy, svaly, či väzy. To umožňuje väčšiu mobilitu, bez toho aby sa dostavila bolesť.

  • Očista organizmu

Cvičenie v horúcej miestnosti priaznivo pôsobí na bunky vášho tela tým, že sa začnú vyplavovať toxíny, ktoré sa v nich po celé roky ukladali. Najväčší orgán – koža, prechádza vďaka poteniu skutočnou očistou.

  • Redukcia hmotnosti

Je známe, že infračervené žiarenie preniká hlboko pod kožu a pomáha odbúravať vaše tukové bunky. Keď k tomu však pridáte cvičenie, pôsobíte na ne dvojnásobne. Pravidelným cvičením a zachovaním zdravého životného štýlu spozorujete na sebe o niekoľko týždňov príjemnú zmenu.

  • Pokojná myseľ

Pri cvičení v horúcej miestnosti zabudnete na udalosti, ktoré sa dejú v okolitom svete. Sústredenie prenesiete na svoj dych a udržanie balansu v jednotlivých pozíciách, ktoré vám predvádza certifikovaný inštruktor. Tým sa vytvorí vo vašej mysli pohodové a uvoľnené prostredie, ktoré má skutočne upokojujúci účinok. Naša sála sa pre vás stane útočiskom od každodenného tlaku a stresu.

Štandardne máme lekcie v týchto časoch. Nemusí to platiť deň pred štátnym sviatkom a počas sviatku. Aktualizovaný rozvrh je vždy na www.hyc.sk/rozvrh