Soundhealing s Alčou

Dopraj si oddych a relaxáciu, ktorá ťa vyvedie z každodenného hektického zhonu a pomôže ti vypnúť neustály prúd myšlienok. Gongová kúpeľ, sprevádzaná spievajúcimi a krištáľovými miskami je TVOJ ČAS PRE SEBA, kedy zharmonizuješ nervovú sústavu, ukľudníš myseľ a uvoľníš nahromadený stres. 

  • stretneme sa v HYC Patrónka
  • pravidelne v stredy v čase 19:30 - 20:30
  • cena: 20 €
  • teší sa na teba Alča
  • registrácia na termín 19.6.2024

!PRIHLASENIE!

Ako to funguje?

Tvoje telo, jeho systémy a každá jedna bunka v ňom má svoju vlastnú frekvenciu, ktorá je ovplyvniteľná frekvenciami okolo nás. My všetci sa neustále ladíme a preľaďujeme na základe impulzov, ktoré k nám prichádzajú z vnútorného (emócie, pocity, myšlienky) alebo vonkajšieho (stres, pracovné prostredie, spôsob života) prostredia. 

V dnešnej dobe, aj vďaka fyzike, vieme, že rôzne vlnenia navzájom interagujú, ovplyvňujú sa a synchronihzujú. Platí to aj pre zvukové frekvencie pochádzajúce z rezonančných nástrojov. Ak si dopraješ čas v ich obklopení, vytvoríš priestor pre svoje telo, myseľ aj nervový systém na preladenie, uvoľnenie, zregenerovanie a návrat do svojej prirodzenej rovnováhy. 

Soundhealing jednoducho nie je žiadna mágia, ale metóda, ktorá je podložená faktami a pracuje s relaxáciou/meditáciou na úrovni alfa a theta. Stačí len prísť a vyskúšať si to. 

Carousel soundhealing s alcou2