Yoga MasterClass

Asana Kriya Breathwork Pranayama - pokročilá prax založená na dynamickej Flow yoge, ktorú Terez učá v HYCi, obohatenej o techniky prehlbujúce odolnosť tela a mysle prebúdzajúce neutíchajúci zdroj energie. 

  • stretneme sa v HYC Petržalka
  • sobota 1.6. v čase 9:00 - 11:30
  • cena: 30 €
  • teší sa na teba lektorka Terez

Prihlásiť Voľné miesta: 10+
 

Workshop je zostavený ako komplexná prax pre náročných, zahrňujúca asanové cvičenie vychádzajúce zo súladu s dychom v pohybovej dychovej meditácii. Takáto prax telo, napriek svojej náročnosti, energetizuje a povzbudzuje prostredníctvom práce s integráciou chrbtice. 

Na workshope je toto cvičenie Yogasany obohatené o dychové cvičenia a kriye. Kriye sú očistné techniky a cvičenia povzbudzujúce našu rezistenciu a odolnosť cez cvičenie, ale aj breathwork - práce s dychom a s fluiditou našej chrbtice. Sú to Himalájske techniky prebúdzajúce neutíchajúci oheň a horlivosť,a teda odhodlanie jednotlivca k hlbšiemu ponoreniu sa do svojho vnútra.

Workshop je vhodný pre každého, kto chce posunúť svoje poznatky ďalej na rôznych úrovniach, v ktorých sa každá pozícia prispôsobuje potrebám jednotlivca. Každá náročnejšia pozícia má svoj variant a modifikáciu k prispôsobeniu. Každý z nás má iné telo, iné preferencie, niekde nás to púšťa a inde zase nie, preto si prejdeme širokú škálu pohybov a možností.
Táto prax je dynamická a založená na sekvenciách ktoré Terez učí, vychádzajúc z jej učenia v Londýne pod vedením Stewarta Gilchrista, ktorý je jej učiteľom už 8 rokov, ako aj iných vplyvov z Indie kde Terez strávila vyše 3 rokov.

 

Carousel masterclass kriya