Uvoľni telo-Uvoľni myseľ

Príď si dopriať extra dávku slastného pocitu, ktorý máš po lekcii relax yogy - telo sa cíti ako príjemne uvoľnené želé a všetky starosti, zážitky, myšlienky, ktoré sme možno ešte chvíľu pred lekciou prežúvali v hlave a nie a nie ich pustiť, sa zrazu rozpustili preč a zostalo len príjemné uvoľnenie a ticho. Tento pocit si teraz môžeme spoločne dopriať hneď niekoľkonásobne. Ak náhodou nepoznáš, príď spoznať - lekcia je vhodná ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených. 

  • stretneme sa v HYC Nové Mesto
  • nedeľa 14.4. v čase 16:00 - 18:00
  • cena: 22 €
  • teší sa na teba lektorka Alex

!PRIHLASENIE! 

Pozývame ťa na dvojhodinový špeciál relax yogy, no tentokrát s bonusmi, ktoré spravia uvoľnenie ešte hlbším. Na začiatok nás čaká dôkladná predpríprava každého kúsku tela a našej nervovej sústavy cez funkčné cviky, ktoré si spoločne vysvetlíme, nech ich možeš využiť aj v každodennom živote. Pozrieme sa na pohyb každého kĺbu v jeho plnom rozsahu. Kĺby tak poriadne "premažeme" a zároveň dáme nervovej sústave možnosť zistiť "kde má telo koniec" , aby sme si relaxačné asány mohli vychutnať v plnej paráde.

Záver workshopu krásne doplní dlhá šavasána a metta meditácia známa ako "meditácia dobrotivosti" - je to typ budhistickej meditácie. "Metta" sa prekladá ako láska, pozitívna energia a dobrotivosť k ostatným. Jej cieľom je kultivovať dobrotivosť k všetkým bytostiam, akokoľvek maličkým či veľkým. K sebe samým, ľuďom nášmu srdcu blízkym aj vzdialeným a všetkej ostatnej existencií vôkol nás. Metta meditácia prispieva nášmu mentálnemu, emočnému a fyzickému zdraviu.

Skrátka jedno chutné relax menu so všetkými chodmi :)

 

 

Carousel verzi2 uvolni telo   uvolni mysel