Prepojenia I. - Chodidlá

Vieš, čo majú spoločné chodidlo a jazyk? Séria workshopov Prepojenia sa zameriava na fasciálne prepojenie tzv. deep front line - hlboká predná línia, ktorá prepája naše chodidlá, boky, bránicu až na jazyk.

  • stretneme sa v HYC Ružinov
  • sobota 17.2. v čase 16:00 - 18:00 
  • cena: 22 €
  • teší sa na vás Alex

!PRIHLASENIE!

Naše chodidlá nás nesú každý jeden deň, sú stavebým základom pre celé naše telo, no málokedy im venujeme pozornosť, ktorú si zaslúžia. Stuhnuté chodidlá môžu ovplyvniť boky a tie následne iné časti tela a naopak. Ak cítiš "stuhnutý" hamstring, naťahovať iba zadnú stranu nôh nemusi vždy zafungovať  - táto stuhnutosť môže prichádzať z miest inde na tele. Preto je dôležité pozrieť sa na telo ako jeden prepojený celok.

V prvej časti tohto triptychu workshopov sa zameriame práve na chodidlá. Doprajeme im uvoľnenie cez jemné cviky a uvoľňovacie masážne techniky pomocou loptičky - myofasciálne uvoľnenie a pozrieme sa bližšie na efekt, ktorý takéto uvoľnenie má na naše telo a jeho flexibilitu. V druhej časti workshopu toto uvoľnenie hneď aj vyskúšame v našej jógovej praxi -  čaká nás flow zameraný prácu s chodidlami v asánách.

Vhodné aj pre začiatočníkov.

Carousel prepojenia i.feb