Kundalini yoga

Pomocou série štyroch workshopov venovaných prvým štyrom čakrám, tzv. spodnému trojuholníku čakier (koreňová, sakrálna a solárna) a srdcovej čakre, sa vyberieme na cestu poznania tela aj mysle, rozprúdime energiu týchto čakier a naučíme sa ako budovať spodný trojuholník ako základ pre transformáciu a prechod do srdcovej čakry a pre pozdvihnutie našej energie na vibráciu lásky.

  • stretneme sa v HYC Petržalka
  • každú sobotu v čase 17:30-19:30
  • cena: 22 €/lekcia
  • teší sa na vás  Linda 
  • prihlásenie na termín 17.2.

!PRIHLASENIE! 

Hoci takmer všetky druhy yogy hovoria o spojení tela a duše, o prúdení energie a o očiste na všetkých úrovniach, v kundalini joge sú tieto prvky ešte výraznejšie. Hlavným cieľom kundalini yogy je prebudiť plný potenciál vedomia v jednotlivcovi. Preto je tiež známa pod názvom Yoga vedomia. To sa dosiahne tým, že sa uvoľní a usmerní prúd energie, ktorý preteká energetickými centrami pozdĺž chrbtice (čakrami). V praxi to znamená, že sa vykonávajú špeciálne cvičenia (tzv. krije), dýchacie techniky, meditácie a spievajú sa mantry.

Pomocou série workshopov sa vyberieme na cestu poznania tela aj mysle, zbúrame zaužívané stereotypy a prebudíme svoj potenciál. Prepojíme sa so svojim telom, rozprúdime energiu vo všetkých čakrách, prekonáme spolu prekážky a bloky, ktoré nás brzdia v hlbšom prežívaní a nedovoľujú nám prekročiť vlastný tieň. Naučíme sa rôzne techniky, ktoré nám umožnia sa efektívne a rýchlo vysporiadať s rôznymi emóciami ako aj posilniť náš nervový systém tak, aby sme aj v menej príjemných chvíľach zachovali vnútorný pokoj a nadhľad.  

Stretnutia budú venované jednotlivým čakrám, súvisiacim emóciám a fyzickým prejavom a ich súčasťou bude aj krátka relaxácia sprevádzaná zvukmi a vibráciami gongu. Stretneme sa každú sobotu od 17.30 do 19.30 hod. v priestoroch HYC Petržalka.   

TÉMY:  

17.2. SRDCOVÁ ČAKRA (láska)  

Carousel 17.2.kundaliny yoga spoznaj svoje cakry