Jesenné novinky v HYCi

Leto pomaly končí a my sa už tešíme, že sa budeme s vami opäť pravidelnejšie stretávať v našich HYC centrách. Od 18.9. sme pripravili pre vás viacero noviniek:

  • Otvárame HYC Petržalka

Už od 18.9. otvárame HYC Petržalka. Priestranné moderné priestory nového centra so všetkými službami na ktoré ste u nás zvyknutí: Hot yoga sála, Yoga sála, Bio obchod, doplnky na yogu, oblečenie. A ešte stále máme pre vás pripravené jedno prekvapenie :)

  • Viac Yogy v HYC Patrónka

18.9. zmeníme aj rozvrh Patrónky. Odteraz každý utorok a štvrtok budú na Patrónke len rôzne Yoga lekcie ako Zdravý chrbát, Therapy yoga, Power yoga, Hatha yoga... V ostatné dni pridáme viac lekcií Hot Yogy.

  • HYC Ružinov otvorený každý deň

Od 18.9 budeme mať v Ružinove nový rozvrh, ktorý bude pestrejší ako kedykoľvek predtým. Do rozvrhu sme vrátili víkendové lekcie, poobedné lekcie budeme vo väčšine prípadoch začínať už o 15:15 a tiež sme pridali viacero večerných lekcií so začiatkom 19:45 alebo 20:15.  V Ružinove tak opäť cvičíme 7 dní v týždni. 

  • Štyri nové lekcie: Flow yoga, Harmony yoga, Yin yoga a HOT Yoga Relax

Flow yoga: Dynamická a náročnejšia podoba yogy, prispôsobená schopnostiam jednotlivcov a zameraná na posilnenie tela i upokojenie mysle.

Harmony yoga: Podporuje správne držanie tela, harmonizuje myseľ a dych. Lekcia je vedená v pokojnom tempe jemnou odľahčenou formou.

Yin yoga: je známa ako akupunktúra bez ihly a má priaznivý vplyv na pohyb energie (chi) do buniek a orgánov celého tela. Významne napomáha k pružnosti kĺbov, posilňuje imunitu, uvoľňuje prebytočné tenzie a prináša pocit pokoja a ľahkosti. Aby sa táto účinnosť dosiahla, zostáva sa v pózach najmenej 2,5 minúty. 

HOT Yoga Relax je lekcia v pomalšom tempe pre všetkých tých, ktorí sa stále obávajú vyskúšať yogu vo vyhriatej sále.  Počas lekcie môžete očakávať relaxačnú zostavu cvikov zameranú na uvoľnenie.

  • Permanentky platia vo všetkých 3 centrách

Nezabúdajte, že naše permanentky platia vo všetkých centrách a môžete pokojne chodiť do všetkých troch HYCov :) Stále bez potreby rezervácií, stačí len prísť aspoň 10-15 minút vopred.

  • Zmodernizované vykurovanie HOT Yogy v Ružinove

Po úspešnom otestovaní a prevádzke nového moderného vykurovacieho systému v HYC Patrónka sme tento vykurovací systém zaviedli aj v ostatných centrách. Stále dbáme nato, aby ste u nás mali maximálne pohodlie a komfort pri cvičení. 

  • Úprava ceny jednorázového vstupu pre Ružinov

Od 18.9. upravíme cenník pre jednorázový vstup len v Ružinove na 6 € vo vybraných časoch. Ceny permanentiek ostávajú bez zmeny, všetkým, ktorí chodia cvičiť aspoň raz za čas odporúčame si zakúpiť vstupovú permanentku s ktorou vyjde vstup od 4 €. Zvýhodnený jednorázový vstup za 5 € bude platiť v pracovné dni pre lekcie začínajúce do 16:15 a po 19:45 vrátane).

  • 50% zľava na mesačnú permanentku

Už viac ako 3 roky poskytujeme ako jediné centrum 50% zľavu pre študentov, ZŤP a seniorov. Mesačná permanentka so zľavou na HOT Yogu platí bez obmedzenia termínu vo všetkých centrách, permanentka s 50% zľavou na Yogu platí na všetky lekcie v HYC Petržalka, Patrónka a na lekcie so zvýhodneným vstupom v Ružinove.

Carousel slider jesennne