4 kroky k spokojnosti

Ovládni sa a chaos sa postupne vytratí z tvojho života. Stačí len vôľa, schopnosť nasmerovať myseľ k zmysluplnej činnosti a pravidelnosť 4 krokov ti prinesú vytúženú dlhodobú spokojnosť a sebavedomie.

  • stretneme sa v HYC Extra
  • piatok 9.10 v čase 18:00 – 20:00
  • cena: 12 €
  • teší sa na vás Stano
  • prihlasovanie a viac info na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách

Myseľ potrebuje jasné smerovanie, telu prospieva naša pozornosť. To ako sa cítiš závisí od schopnosti koncentrovať elektrický prúd v jemných obvodoch nervovèho systému. Tento prúd sa indukuje pohybom a následným prekrvením, ideálne primeranou, vedomou námahou, ásanami a kriyami. Spoločne sa pokúsime vytvoriť čo najprívetivejšie podmienky na objavenie jedného z najspoľahlivejších spôsobov, ako čo najprirodzenejšie precítiť svoj vlastný zdroj blaženosti, posilniť imunitu a stať sa sebavedomejší - prejdeme si 4 kroky k celistvosti:

  1. Ásany
  2. Dýchanie (pranayama)
  3. Meditácia
  4. Relaxácia (yoganidra)

Jedná sa o štyri 30-minútové bloky, s ásanami na aktiváciu, regeneráciu, detox, prepojené so základnými dychovými cvičeniami na zlepšenie vnímavosti, ktorú si ďalej prehĺbime v meditácii. V poslednej polhodine necháme všetko prirodzene integrovať od najhrubších až k najjemnejším štruktúram našich plazmatických tiel. Úspech bude limitovaný len mierou oddanosti k samotnému procesu a následným pokračovaním v každodennom živote. Objavujme a stále prispievajme pozitivitou do kolektívneho vedomia.

Carousel 4kroky k spokojnosti web