Víkendové yoga pobyty

V novom roku 2020 sme si pre vás opäť pripravili jedinečné yoga wellness víkendy v čarokrásnom prostredí horských masívov i kúpeľného mesta, kde vám zmysly opantá nielen malebná príroda, ale i skvelá kuchyňa, wellness vybavenie a v neposlednom rade bohatý yogový program pod vedením našich skúsených lektorov.

Piešťany 14 -16.2. Hotel Park Avenue**** 139 € Ivon, Dáša a Silvia
Malá Fatra 13-15.3. Hotel Impozant**** 169 € Dee, Ľuboš
Donovaly 24-26.4. Šport Hotel *** 175 € Zuzu, Janka, Zuzka a Terez
Vysoké Tatry 15-17.5. Hotel Lesná **** 189 € Zuzana, Anka
Beskydy 5-7.6. Hotel Duo*** 155 € Kika a ďalší
Chopok 19-21.6. Hotel Bystrá *** 179 € Janka a ďalší 
Nízke Tatry 24-26.7. Grand Hotel Jasná**** 139 € Anka, Andrea a ďalší
Nízke Tatry 24-26.7 Boutique Hotel Pošta**** 179 € Anka, Andrea a ďalší

 

Rezervácia je možná emailom na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách. 

 

Cena pobytu zahŕňa pre 1 osobu:

  • Ubytovanie v 2-lôžkových izbách (možnosť samostatnej izby za príplatok)
  • Polpenzia (*okrem hotela Grand Jasná a Pošta, kde sú zahrnuté len raňajky)
  • Vstup do wellness a fitness
  • Yoga program: rôzne druhy yogy pre začiatočníkov aj pokročilých v priebehu celého pobytu
  • Wifi pripojenie
  • Parkovanie

 

Hotel Park Avenue**** Práve na tomto mieste načerpáte energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj mysli. Pre všetkých hostí je v hoteli k dispozícii wellness s parnou a fínskou saunou a relaxačnou lôžkovou zónou. Zrelaxujte počas masáže či blahodárneho zábalu a užite si krásu starodávneho kúpeľného mesta prechádzkou v jeho historických uličkách.

Hotel Impozant**** sa nachádza v centre čarovnej prírody Malej Fatry, pár metrov od lyžiarskeho svahu vo Valčianskej doline. Ponúka oázu harmónie, pokoja a relaxu vo wellness centre a možnej zábavy v bowlingovom bare priamo v priestoroch hotela.

Donovaly Hotel Šport *** Horský hotel v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, ktorý poteší každého nadšenca pre prírodu. Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne. Nechajte sa rozmaznávať v zrenovovanom wellness so saunovým (fínska, infra, parná, soľná) a bazénovým (veľký, malý, privátny) svetom, zacvičte si vo fitness centre či zrelaxujte na masáži. 

Hotel Lesná**** sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Poloha v srdci Vysokých Tatier a na úpätí masívu Lomnického štítu robí z Hotela Lesná ideálne zázemie pre relaxáciu a vytúžený oddych. Telo a myseľ zregenerujete priamo v luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness či wellness centre. Je vzdialený len 2 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Tatranská Lomnica, odkiaľ vás turistické chodníky zavedú do horských dolín, na vysokohorské chaty i k najkrajším tatranským plesám či na vrcholy dvojtisícových štítov.

Hotel Duo *** sa nachádza v Chránenej krajinnej oblasti Beskydy v obci Horní Bečva, neďaleko centra obce. Jedinečný výhľad na priehradu i do údolia rieky Bečvy, doplnený panorámou horského hrebeňa Pusteven a Radhoště vytvára z hotela unikátne miesto pre relaxáciu.

Hotel Bystrá *** je situovaný v pokojnom prostredí Bystrianskej doliny, v Národnom parku Nízke Tatry. Vodný a saunový svet s veľkorysou rozlohou 2000 m2 poskytuje návštevníkom nadštandardný relax. Po dobrom oddychu na vás čakajú skvelé kulinárske zážitky v príjemnej atmosfére reštaurácie a zimnej záhrady. 

Hotel Grand Jasná **** V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza unikátny Hotel Grand ****, ktorý znásobuje zážitok z relaxu v prírode Nízkych Tatier svojím Wellness & Spa situovaným do exteriéru. Dokonalý pôžitok z pobytu umocňuje nielen šum horského potoka Demänovka, výhľady na štíty Nízkych Tatier, ale aj kulinárska gastronómia. 

Boutique Hotel Pošta**** Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov, komorná atmosféra a prvotriedne služby sú zárukou relaxu a úniku z každodennej reality.

Doprajte si, rozmaznávajte sa a prehĺbte svoju yogovú prax spolu s HYCom.

Carousel pobyty 2020 web2