Víkendové yoga pobyty

Pripravili sme si pre vás opäť jedinečné yoga wellness víkendy v čarokrásnom prostredí horských masívov i kúpeľných miest, kde vám zmysly opantá nielen malebná príroda, ale i skvelá kuchyňa, wellness vybavenie a v neposlednom rade bohatý yogový program pod vedením našich skúsených lektorov.

Beskydy 14-16.6. ENDEMIT Boutique hotel**** 199 € Mirka, Zuzu, Zuzka   
  14-16.6. Hotel Duo*** 149 €  
Nízke Tatry 26-28.7. Grand hotel Jasná**** 139 € Zuzana, Kika, Andrea
  26-28.7 Boutique hotel Pošta**** 179 €  
Vysoké Tatry 13-15.9. Hotel Lesná **** 149 €  ešte upresníme 
  12-15.9 Hotel Lesná **** 199 €  
Donovaly 18-20.10. Šport hotel *** 155 €  ešte upresníme 

 

  • Rezervácia je možná emailom na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách. 

Cena pobytu zahŕňa pre 1 osobu:

  • Ubytovanie v 2-lôžkových izbách (*možnosť samostatnej izby za príplatok)
  • Polpenzia (*v prípade Hotelu Grand Jasná a Hotelu Lesná len raňajky, možnosť doplatiť večere)
  • Vstup do wellness a fitness
  • Yoga program: rôzne druhy yogy pre začiatočníkov aj pokročilých v priebehu celého pobytu
  • Wifi pripojenie
  • Parkovanie

Donovaly Hotel Šport *** Horský hotel v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, ktorý poteší každého nadšenca pre prírodu. Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne. Nechajte sa rozmaznávať v zrenovovanom wellness so saunovým(fínska, infra, parná, soľná) a bazénovým (veľký, malý, privátny) svetom, zacvičte si vo fitness centre či zrelaxujte na masáži. 

Hotel Lesná**** sa nachádza v krásnom a tichom prostredí obce Stará Lesná v blízkosti Tatranskej Lomnice a Starého Smokovca. Poloha v srdci Vysokých Tatier a na úpätí masívu Lomnického štítu robí z Hotela Lesná ideálne zázemie pre relaxáciu a vytúžený oddych.  Telo a myseľ zregenerujete priamo v luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness či wellness centre.

Hotel Forton*** sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, pod masívom Lomnického štítu v rozvíjajúcej sa časti Stará Lesná. Je vzdialený len 2 km od lyžiarskeho a rekreačného strediska Tatranská Lomnica, odkiaľ vás turistické chodníky zavedú do horských dolín, na vysokohorské chaty i k najkrajším tatranským plesám či na vrcholy dvojtisícových štítov.

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa sa nachádza v Chránenej krajinnej oblasti Beskydy, nad priehradou v obci Horní Bečva. Vďaka svojej polohe ponúka očarujúci výhľad do údolia i na nekonečné vrcholky okolitých beskydských kopcov. Kombinácia modernej architektúry a dokonalých služieb vytvára unikátny priestor pre športové vyžitie i relax. Jemné detaily interiéru, vôňa bylín, špičková kuchyňa, panoramatické výhľady priamo zo Spa či presklenej sály, 5 druhov sáun umocnia vo vás pocit jedinečnosti.

Hotel Duo *** sa nachádza v Chránenej krajinnej oblasti Beskydy v obci Horní Bečva, neďaleko centra obce. Jedinečný výhľad na priehradu i do údolia rieky Bečvy, doplnený panorámou horského hrebeňa Pusteven a Radhoště vytvára z hotela unikátne miesto pre relaxáciu.

Hotel Grand Jasná **** V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza unikátny Hotel Grand ****, ktorý znásobuje zážitok z relaxu v prírode Nízkych Tatier svojím Wellness & Spa situovaným do exteriéru. Dokonalý pôžitok z pobytu umocňuje nielen šum horského potoka Demänovka, výhľady na štíty Nízkych Tatier, ale aj kulinárska gastronómia. 

Doprajte si, rozmaznávajte sa a prehĺbte svoju yogovú prax spolu s HYCom.

Carousel pobyty web