Víkendové yoga pobyty

Pripravili sme si pre vás opäť jedinečné yoga wellness víkendy v čarokrásnom prostredí horských masívov i kúpeľného mesta, kde vám zmysly opantá nielen malebná príroda, ale i skvelá kuchyňa, wellness vybavenie a v neposlednom rade bohatý yogový program pod vedením našich skúsených lektorov.

Piešťany 22-24.11. Hotel Park Avenue**** 139 € Ivon a ďalší
Donovaly 6-8.12. Šport hotel *** 155 €  čoskoro upresníme

 

Rezervácia je možná emailom na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách. 

Cena pobytu zahŕňa pre 1 osobu:

  • Ubytovanie v 2-lôžkových izbách (*možnosť samostatnej izby za príplatok)
  • Polpenzia
  • Vstup do wellness a fitness
  • Yoga program: rôzne druhy yogy pre začiatočníkov aj pokročilých v priebehu celého pobytu
  • Wifi pripojenie
  • Parkovanie

 

Hotel Park Avenue**** Práve na tomto mieste načerpáte energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj mysli. Pre všetkých hostí je v hoteli k dispozícii wellness s parnou a fínskou saunou a relaxačnou lôžkovou zónou. Zrelaxujte počas masáže či blahodárneho zábalu a užite si krásu starodávneho kúpeľného mesta prechádzkou v jeho historických uličkách.

 

Donovaly Hotel Šport *** Horský hotel v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, ktorý poteší každého nadšenca pre prírodu. Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne. Nechajte sa rozmaznávať v zrenovovanom wellness so saunovým (fínska, infra, parná, soľná) a bazénovým (veľký, malý, privátny) svetom, zacvičte si vo fitness centre či zrelaxujte na masáži. 

 

Doprajte si, rozmaznávajte sa a prehĺbte svoju yogovú prax spolu s HYCom.

Carousel pobyty web