Pridaný termín

Pre veľký záujem pridávame ďalší termín Gravid yogy - v pondelok 16:15 v Petržalke so Sašou S. 

Na lekcii gravid yogy sa naučíš ako posilniť a zrelaxovať nielen telo, ale aj myseľ. Pravidelné cvičenia ti pomôžu pripraviť sa na pôrod. Takisto spoznáš ďalšie tehuľky a spoločne sa naučíte odbúrať každodenný stres a naladiť sa na bábätko. Vôbec nevadí, ak nemáš žiadne skúsenosti s jogou alebo si predtým nikdy necvičila.

Gravid yoga je vhodná pre ženy od 14.týždňa tehotenstva až do pôrodu. Inštruktorka ťa prevedie základnými pozíciami vhodnými pre tehotné ženy. Naučíme sa aj dychové cvičenia a relaxačné techniky, ktoré sú mimoriadne užitočné na uľahčenie pôrodu, zároveň ti dodajú voľnosť dychu, pohybu a postarajú sa tak o príjemný pocit pohody a rovnováhy.

Inštruktorka: Alexandra Somorovská, ktorá citlivo a vedome kombinuje asány predpôrodnej, hatha a yin jogy. Okrem cesty jogy si zvolila službu rodinám - od roku 2011 vzdeláva matky v aktívnej a vedomej príprave na materstvo a pomáha pri ťažších začiatkoch. Je mamou malého nezbedníka a pracuje ako dula a laktačná poradkyňa. Na svojich hodinách inšpiruje ženy, aby vnímali krásu svojho tela, jeho potreby a prepojili sa s bábätkom v brušku. Jogu vníma nielen ako príjemnú fyzickú aktivitu, ktorá vám pomôže pripraviť sa na pôrod, alebo sa po ňom dať naspať do pohody – no najmä ako prostriedok na zastavenie sa a vstup do vlastného ticha.