Yin Yogové uvoľnenie s akupresúrou

Workshop pre tých, ktorí sa majú radi yin yogu a chcú ísť hlbšie vo svojej praxi. Spojenie yin yogy a akupresúry vytvára jedinečný koncept, ktorý pomôže vrátiť telo do rovnováhy, podporiť prúdenie energie a skľudniť myseľ.

  • stretneme sa v HYC Petržalka
  • nedeľa 16.6. v čase 16:30 - 18:30
  • cena: 22 €
  • teší sa na teba lektorka Kika

!PRIHLASENIE! 

Tento jedinečný workshop je zameraný na techniku akupresúry a jej prepojenie s yin yogou. Akupresúra je stará masážna technika založená na princípe energie Qi prúdciacej v meridiánooch, ktorá používa silný tlak v miestach akupresúrnych bodov.

Na tele sa nachádza 361 špecifických aku bodov na energetických dráhach/meridiánoch. Na ich stimuláciu v akupresúre môžeme využívať ruky, prsty, loptičky či iné nástroje na vytvorenie tlaku. Na workshope si vysvetlíme základné princípy akupresúry a yin yogy, sympotmatické aku body určené pre špecifické potreby a ako ich stimulovať, prepojíme akupresúru s yin yogovými pozíciami. Cez toto prepojenie tak budeme pracovať s prúdením energie a jej nasmerovaním tam, kde je potrebné. Akupresúra je efektívna metóda, ktorá môže pomôcť pri problémoch s bolesťou hlavy, chrbtice, trávením, nespavosťou, stresom, či relaxáciou a spomalením.

 

Carousel yin yoga s akupresurou