Letné víkendové yoga pobyty

Overené hotely s modernými izbami, skvelou kuchyňou, dobre vybaveným wellnessom a obklopené krásnou prírodou. Vypnite a doprajte si spolu s yogou víkend, na ktorý sa nezabúda. 

Štrbské pleso  11.-13.5. Hotel FIS *** 139 € Zuzana, Miška, Zuzka, Dáša vypredané! 
Beskydy  15.-17.6. Hotel Duo *** 139 € Mirka, Zuzana, Maťka, Majo vypredané!
Nízke Tatry  27.-29.7. Grand Jasná **** 139 € Saška, Janka, Zuzu, Adriana  
Donovaly 14.-16.9. Šport hotel ***  149 € upresníme čoskoro :)  

 

Rezervácia možná mailom na info@hyc.sk alebo priamo na našich recepciách 

Cena zahŕňa: (môže sa mierne líšiť v závislosti od zvoleného hotela)

  • Ubytovanie v 2-lôžkových izbách (možnosť samostatnej izby)
  • Polpenzia*
  • Vstup do wellness a fitness
  • Yoga program: rôzne druhy yogy pre začiatočníkov aj pokročilých v priebehu celého pobytu
  • Wifi pripojenie
  • Parkovanie

*jedine v Hoteli Grand Jasná sú v cene zahrnuté len raňajky miesto polpenzie. 

Donovaly Hotel Šport *** Horský hotel v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, ktorý poteší každého nadšenca pre prírodu. Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne. Hostia sa možu nechať rozmaznávať v krásnom zrenovovanom wellness so saunovým(fínska, infra, parná, soľná) a bazénovým(veľký, malý, privátny) svetom, zacvičiť si vo fitness centre či zrelaxovať na masaži. Všetky izby sú po rozsiahlej rekonštrukcii.

 

Hotel FIS *** Priamo v športovom centre Štrbského Plesa pri skokanských mostíkoch, v nadmorskej výške 1 346 m.n.m. Z hotela sa ľahko dostanete k Štrbskému plesu ale aj na obľúbené turistické chodníky. Pre hotelových hostí je k dispozícii nové Wellness & Spa v štýle horskej lúky ako aj pestrá ponuka masáži a procedúr. Hotelová reštaurácia je vyhľadávaná pre svoju skvelú gastronómiu. 

 

Hotel Duo *** sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti Beskydy v obci Horní Bečva neďaleko centra obce. Jedinečný výhľad do údolia rieky Bečvy a na priehradu v kombinácii s výhľadom na horský hrebeň Pusteven a Radhoště robí z hotelu unikátne miesto pre prežitie pobytu. Pre tých, ktorých by nezaujala turistika v okolí hotela,  je pripravené wellness, v ktorom je možné navštíviť plavecký bazén, rôzne druhy bio sauny, masáže a rozličné iné procedúry. 

 

Hotel Grand Jasná **** V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza prestížny Hotel Grand ****. Prestíž hotela bola potvrdená počas pretekov Svetového pohára v lyžovaní žien, keď sa tu v marci 2016 ubytovala absolútna svetová lyžiarska špička. Zážitok z relaxu v prírode Nízkych Tatier sa znásobuje v hotelovom Wellness & Spa, ktorého časť je situovaná do exteriéru. Dokonalý pôžitok z pobytu v našom hoteli umocňuje okolitá príroda, lesy, šum horského potoka Demänovka, výhľady na štíty Nízkych Tatier ale aj kulinárska gastronómia. 

 

Carousel letne pobyty web